Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1975925
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje40172
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia484591
Ikona - strzałka prawaPrzetargi983969
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne33249
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska15655
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku14559
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12335
Ikona - strzałka prawa201951
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi16067
Ikona - strzałka prawa201626
Ikona - strzałka prawa2019207
Ikona - strzałka prawaWybory22077
Ikona - strzałka prawaReferendum2089
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta6853
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8647
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego5985
Ikona - strzałka prawa20191250
Ikona - strzałka prawa201472
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu34777
Ikona - strzałka prawa20188485
Ikona - strzałka prawa2014651
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4986
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze38
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy55821
Ikona - strzałka prawaKomisje25315
Ikona - strzałka prawaSołtysi34315
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy41748
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy7545
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy25556
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy26779
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy25072
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska47156
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy19108
Ikona - strzałka prawaGOPS6825
Ikona - strzałka prawaGOK4473
Ikona - strzałka prawaGBP4729
Ikona - strzałka prawaZOPO9404
Ikona - strzałka prawaCS672
Ikona - strzałka prawaSołectwa18553
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne7992
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9615
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3636
Ikona - strzałka prawaLPK15998
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe30428
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy32456
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy16251
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy3126
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14980
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy14736
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy35935
Ikona - strzałka prawaKierownicy28475
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli25320
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe35706
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie31666
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny17682
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny7012
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie36383
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy329740
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu72724
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy9712
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy16492
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy28584
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami683
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy223
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy30505
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał91030
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy140441
Ikona - strzałka prawa20194110
Ikona - strzałka prawa201814571
Ikona - strzałka prawa201715348
Ikona - strzałka prawa201616964
Ikona - strzałka prawa201524737
Ikona - strzałka prawa201427953
Ikona - strzałka prawa201326887
Ikona - strzałka prawa201224801
Ikona - strzałka prawa201120682
Ikona - strzałka prawa201012086
Ikona - strzałka prawa200914365
Ikona - strzałka prawa200833898
Ikona - strzałka prawa200715526
Ikona - strzałka prawa200627365
Ikona - strzałka prawa200518999
Ikona - strzałka prawa200431224
Ikona - strzałka prawa200321909
Ikona - strzałka prawa20023136
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji35788
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych1236
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli25569
Ikona - strzałka prawaBudżet16917
Ikona - strzałka prawa20192256
Ikona - strzałka prawa20182310
Ikona - strzałka prawa20173135
Ikona - strzałka prawa20163549
Ikona - strzałka prawa20155598
Ikona - strzałka prawa20144945
Ikona - strzałka prawa20134628
Ikona - strzałka prawa20125153
Ikona - strzałka prawa20116305
Ikona - strzałka prawa20103703
Ikona - strzałka prawa20098003
Ikona - strzałka prawa20089444
Ikona - strzałka prawa20075576
Ikona - strzałka prawa20068529
Ikona - strzałka prawa20056687
Ikona - strzałka prawa20047009
Ikona - strzałka prawa20036174
Ikona - strzałka prawa20026155
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe255
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne11891
Ikona - strzałka prawaDług publiczny19033
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11433
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9102
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10124
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25823
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza10195
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP13059
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9752
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9087
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian22297

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-07-17 15:21:08, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)