Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1689713
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje31855
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia401637
Ikona - strzałka prawaPrzetargi867641
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne29198
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska12946
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku13090
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku11316
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi13137
Ikona - strzałka prawaWybory16904
Ikona - strzałka prawaReferendum1493
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta5687
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu7930
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego4632
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu29421
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4347
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy49570
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy13100
Ikona - strzałka prawaKomisje21381
Ikona - strzałka prawaSołtysi30619
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy36947
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy4083
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy22196
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy22436
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy21794
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska42079
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy15198
Ikona - strzałka prawaGOPS4914
Ikona - strzałka prawaGOK3095
Ikona - strzałka prawaGBP3351
Ikona - strzałka prawaZOPO5800
Ikona - strzałka prawaCS127
Ikona - strzałka prawaSołectwa15254
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne6404
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8884
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe2981
Ikona - strzałka prawaLPK14888
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe20706
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy27850
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy14025
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy1629
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12227
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy12662
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy30515
Ikona - strzałka prawaKierownicy24530
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli21704
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe32787
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie27932
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny15215
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6131
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie27606
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy278830
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu61654
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy8427
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy14280
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy26659
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy23763
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał71157
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy129304
Ikona - strzałka prawa20175959
Ikona - strzałka prawa201611000
Ikona - strzałka prawa201519376
Ikona - strzałka prawa201422542
Ikona - strzałka prawa201322276
Ikona - strzałka prawa201221154
Ikona - strzałka prawa201116971
Ikona - strzałka prawa201010246
Ikona - strzałka prawa200911415
Ikona - strzałka prawa200825955
Ikona - strzałka prawa200713232
Ikona - strzałka prawa200620266
Ikona - strzałka prawa200514290
Ikona - strzałka prawa200423885
Ikona - strzałka prawa200316894
Ikona - strzałka prawa20022361
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji29655
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji6932
Ikona - strzałka prawaKPS11299
Ikona - strzałka prawaKPG12808
Ikona - strzałka prawaKPPRiU10831
Ikona - strzałka prawaKR8663
Ikona - strzałka prawaKS4546
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli23752
Ikona - strzałka prawaBudżet12518
Ikona - strzałka prawa20171426
Ikona - strzałka prawa20162591
Ikona - strzałka prawa20154404
Ikona - strzałka prawa20143950
Ikona - strzałka prawa20133961
Ikona - strzałka prawa20124641
Ikona - strzałka prawa20115903
Ikona - strzałka prawa20103269
Ikona - strzałka prawa20097464
Ikona - strzałka prawa20088884
Ikona - strzałka prawa20075002
Ikona - strzałka prawa20068115
Ikona - strzałka prawa20056301
Ikona - strzałka prawa20046642
Ikona - strzałka prawa20035808
Ikona - strzałka prawa20025778
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne10459
Ikona - strzałka prawaDług publiczny16462
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP10440
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8150
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9252
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej24575
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza8741
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP11513
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8697
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów8083
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian20036

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-11-23 09:29:33, zmian dokonał(a): gregk

WCAG 2.0 (Level AA)