Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2167960
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje41967
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia499602
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1003424
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne34222
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska16295
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku15654
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12593
Ikona - strzałka prawa2019245
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi16586
Ikona - strzałka prawa2016160
Ikona - strzałka prawa2019452
Ikona - strzałka prawaWybory23136
Ikona - strzałka prawaReferendum2261
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta7190
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP1074
Ikona - strzałka prawa2019r.2427
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8963
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6256
Ikona - strzałka prawa20192333
Ikona - strzałka prawa2014163
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu35201
Ikona - strzałka prawa20189116
Ikona - strzałka prawa2014868
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5153
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze149
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy57519
Ikona - strzałka prawaKomisje25947
Ikona - strzałka prawaSołtysi35082
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy43150
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy9072
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy26995
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy28000
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy26113
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska48353
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy19968
Ikona - strzałka prawaGOPS7440
Ikona - strzałka prawaGOK4895
Ikona - strzałka prawaGBP5134
Ikona - strzałka prawaZOPO10436
Ikona - strzałka prawaCS869
Ikona - strzałka prawaSołectwa19913
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne8403
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9871
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3809
Ikona - strzałka prawaLPK16358
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe32606
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy33547
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy16914
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy3602
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy15723
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy15450
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy37125
Ikona - strzałka prawaKierownicy29266
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli26100
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe36462
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie32350
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny18333
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny7214
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie38477
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy345320
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu78648
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy10015
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy16937
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy28970
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami872
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy602
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy32545
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał95440
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy143215
Ikona - strzałka prawa20199155
Ikona - strzałka prawa201817121
Ikona - strzałka prawa201716604
Ikona - strzałka prawa201618593
Ikona - strzałka prawa201526059
Ikona - strzałka prawa201429159
Ikona - strzałka prawa201328207
Ikona - strzałka prawa201225605
Ikona - strzałka prawa201121446
Ikona - strzałka prawa201012450
Ikona - strzałka prawa200915121
Ikona - strzałka prawa200836434
Ikona - strzałka prawa200716008
Ikona - strzałka prawa200629609
Ikona - strzałka prawa200520676
Ikona - strzałka prawa200433746
Ikona - strzałka prawa200323095
Ikona - strzałka prawa20023350
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji37035
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych2056
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli26007
Ikona - strzałka prawaBudżet18155
Ikona - strzałka prawa2020126
Ikona - strzałka prawa20193376
Ikona - strzałka prawa20182713
Ikona - strzałka prawa20173436
Ikona - strzałka prawa20163763
Ikona - strzałka prawa20155822
Ikona - strzałka prawa20145144
Ikona - strzałka prawa20134762
Ikona - strzałka prawa20125284
Ikona - strzałka prawa20116390
Ikona - strzałka prawa20103805
Ikona - strzałka prawa20098124
Ikona - strzałka prawa20089578
Ikona - strzałka prawa20075718
Ikona - strzałka prawa20068621
Ikona - strzałka prawa20056816
Ikona - strzałka prawa20047127
Ikona - strzałka prawa20036284
Ikona - strzałka prawa20026277
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe760
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne12216
Ikona - strzałka prawaDług publiczny19748
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji454
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11635
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9278
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10307
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej26081
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza10474
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP13792
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9965
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9259
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian23374

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-12-09 13:28:1, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)