Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1783537
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje34878
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia435839
Ikona - strzałka prawaPrzetargi922724
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne31018
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska14209
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku13810
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku11750
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi14338
Ikona - strzałka prawaWybory17971
Ikona - strzałka prawaReferendum1787
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta6209
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8303
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego4896
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu30651
Ikona - strzałka prawa20181047
Ikona - strzałka prawa2014206
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4676
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy51502
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy13512
Ikona - strzałka prawaKomisje22413
Ikona - strzałka prawaSołtysi31871
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy38521
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy5226
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy23416
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy23606
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy23006
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska44081
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy16762
Ikona - strzałka prawaGOPS5690
Ikona - strzałka prawaGOK3749
Ikona - strzałka prawaGBP3945
Ikona - strzałka prawaZOPO7172
Ikona - strzałka prawaCS375
Ikona - strzałka prawaSołectwa16210
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne7032
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9189
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3309
Ikona - strzałka prawaLPK15335
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe24212
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy29495
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy14890
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy2247
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13057
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy13550
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy32517
Ikona - strzałka prawaKierownicy26225
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli23215
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe33932
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie29423
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny16297
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6530
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie31672
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy296409
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu64980
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy8950
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy15075
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy27519
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami218
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy25992
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał79491
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy134072
Ikona - strzałka prawa20183589
Ikona - strzałka prawa201711561
Ikona - strzałka prawa201613552
Ikona - strzałka prawa201521864
Ikona - strzałka prawa201424984
Ikona - strzałka prawa201324306
Ikona - strzałka prawa201222859
Ikona - strzałka prawa201118703
Ikona - strzałka prawa201011147
Ikona - strzałka prawa200912636
Ikona - strzałka prawa200829487
Ikona - strzałka prawa200714248
Ikona - strzałka prawa200623389
Ikona - strzałka prawa200516626
Ikona - strzałka prawa200426858
Ikona - strzałka prawa200318968
Ikona - strzałka prawa20022671
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji31703
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji7689
Ikona - strzałka prawaKPS11995
Ikona - strzałka prawaKPG13581
Ikona - strzałka prawaKPPRiU11680
Ikona - strzałka prawaKR9247
Ikona - strzałka prawaKS4881
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli24584
Ikona - strzałka prawaBudżet14435
Ikona - strzałka prawa20181164
Ikona - strzałka prawa20172393
Ikona - strzałka prawa20163129
Ikona - strzałka prawa20154961
Ikona - strzałka prawa20144421
Ikona - strzałka prawa20134256
Ikona - strzałka prawa20124898
Ikona - strzałka prawa20116111
Ikona - strzałka prawa20103485
Ikona - strzałka prawa20097738
Ikona - strzałka prawa20089147
Ikona - strzałka prawa20075236
Ikona - strzałka prawa20068347
Ikona - strzałka prawa20056486
Ikona - strzałka prawa20046801
Ikona - strzałka prawa20035981
Ikona - strzałka prawa20025944
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne11089
Ikona - strzałka prawaDług publiczny17545
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP10965
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8654
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9698
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25200
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza9361
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP12242
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9264
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów8648
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21113

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-08-16 11:28:08, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)