Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2092965
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje41288
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia493556
Ikona - strzałka prawaPrzetargi995833
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne33840
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska16044
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku14767
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12497
Ikona - strzałka prawa2019171
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi16414
Ikona - strzałka prawa2016112
Ikona - strzałka prawa2019355
Ikona - strzałka prawaWybory22928
Ikona - strzałka prawaReferendum2195
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta7071
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP915
Ikona - strzałka prawa2019r.2085
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8885
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6178
Ikona - strzałka prawa20192236
Ikona - strzałka prawa2014125
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu35047
Ikona - strzałka prawa20188881
Ikona - strzałka prawa2014773
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5081
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze107
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy56897
Ikona - strzałka prawaKomisje25684
Ikona - strzałka prawaSołtysi34792
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy42584
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy8480
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy26370
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy27584
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy25597
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska47872
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy19616
Ikona - strzałka prawaGOPS7197
Ikona - strzałka prawaGOK4733
Ikona - strzałka prawaGBP4982
Ikona - strzałka prawaZOPO10021
Ikona - strzałka prawaCS790
Ikona - strzałka prawaSołectwa19550
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne8248
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9778
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3737
Ikona - strzałka prawaLPK16201
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe31720
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy33198
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy16635
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy3376
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy15478
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy15066
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy36622
Ikona - strzałka prawaKierownicy28918
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli25790
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe36148
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie32107
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny18078
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny7141
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie37695
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy340015
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu76853
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy9905
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy16771
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy28817
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami792
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy439
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy31591
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał93267
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy142039
Ikona - strzałka prawa20196840
Ikona - strzałka prawa201816065
Ikona - strzałka prawa201716072
Ikona - strzałka prawa201617872
Ikona - strzałka prawa201525462
Ikona - strzałka prawa201428598
Ikona - strzałka prawa201327653
Ikona - strzałka prawa201225317
Ikona - strzałka prawa201121169
Ikona - strzałka prawa201012308
Ikona - strzałka prawa200914756
Ikona - strzałka prawa200835475
Ikona - strzałka prawa200715835
Ikona - strzałka prawa200628777
Ikona - strzałka prawa200520155
Ikona - strzałka prawa200432788
Ikona - strzałka prawa200322616
Ikona - strzałka prawa20023260
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji36503
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych1763
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli25812
Ikona - strzałka prawaBudżet17502
Ikona - strzałka prawa20192851
Ikona - strzałka prawa20182485
Ikona - strzałka prawa20173324
Ikona - strzałka prawa20163661
Ikona - strzałka prawa20155712
Ikona - strzałka prawa20145066
Ikona - strzałka prawa20134707
Ikona - strzałka prawa20125228
Ikona - strzałka prawa20116351
Ikona - strzałka prawa20103762
Ikona - strzałka prawa20098077
Ikona - strzałka prawa20089527
Ikona - strzałka prawa20075652
Ikona - strzałka prawa20068581
Ikona - strzałka prawa20056754
Ikona - strzałka prawa20047072
Ikona - strzałka prawa20036238
Ikona - strzałka prawa20026224
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe481
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne12102
Ikona - strzałka prawaDług publiczny19432
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji93
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11557
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9208
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10231
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25981
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza10350
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP13579
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9856
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9189
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian22941

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-10-11 12:13:31, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)