Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1754164
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje34107
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia426793
Ikona - strzałka prawaPrzetargi905761
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne30563
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska13924
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku13630
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku11659
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi14042
Ikona - strzałka prawaWybory17708
Ikona - strzałka prawaReferendum1752
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta6095
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8260
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego4842
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu30344
Ikona - strzałka prawa2018691
Ikona - strzałka prawa201498
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4623
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy51012
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy13436
Ikona - strzałka prawaKomisje22234
Ikona - strzałka prawaSołtysi31533
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy38128
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy4946
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy23156
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy23248
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy22660
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska43597
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy16336
Ikona - strzałka prawaGOPS5499
Ikona - strzałka prawaGOK3613
Ikona - strzałka prawaGBP3820
Ikona - strzałka prawaZOPO6725
Ikona - strzałka prawaCS330
Ikona - strzałka prawaSołectwa15962
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne6902
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9115
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3239
Ikona - strzałka prawaLPK15221
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe22855
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy28832
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy14592
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy2071
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12767
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy13274
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy31860
Ikona - strzałka prawaKierownicy25743
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli22804
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe33617
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie29061
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny16111
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6476
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie30902
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy291320
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu64196
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy8847
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy14884
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy27360
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami144
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy25447
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał77105
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy132941
Ikona - strzałka prawa20181966
Ikona - strzałka prawa201710481
Ikona - strzałka prawa201612837
Ikona - strzałka prawa201521226
Ikona - strzałka prawa201424286
Ikona - strzałka prawa201323795
Ikona - strzałka prawa201222497
Ikona - strzałka prawa201118274
Ikona - strzałka prawa201010979
Ikona - strzałka prawa200912317
Ikona - strzałka prawa200828637
Ikona - strzałka prawa200714059
Ikona - strzałka prawa200622732
Ikona - strzałka prawa200516058
Ikona - strzałka prawa200426181
Ikona - strzałka prawa200318439
Ikona - strzałka prawa20022616
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji31106
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji7550
Ikona - strzałka prawaKPS11835
Ikona - strzałka prawaKPG13416
Ikona - strzałka prawaKPPRiU11519
Ikona - strzałka prawaKR9113
Ikona - strzałka prawaKS4821
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli24459
Ikona - strzałka prawaBudżet14025
Ikona - strzałka prawa2018914
Ikona - strzałka prawa20172250
Ikona - strzałka prawa20163058
Ikona - strzałka prawa20154850
Ikona - strzałka prawa20144329
Ikona - strzałka prawa20134206
Ikona - strzałka prawa20124859
Ikona - strzałka prawa20116086
Ikona - strzałka prawa20103463
Ikona - strzałka prawa20097681
Ikona - strzałka prawa20089103
Ikona - strzałka prawa20075192
Ikona - strzałka prawa20068314
Ikona - strzałka prawa20056462
Ikona - strzałka prawa20046770
Ikona - strzałka prawa20035955
Ikona - strzałka prawa20025914
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne10981
Ikona - strzałka prawaDług publiczny17333
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP10884
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8568
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9622
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25076
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza9206
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP12113
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9170
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów8525
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian20781

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-05-25 12:13:31, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)