Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2226031
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje42547
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia503636
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1009490
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne34594
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska16457
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku16422
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12652
Ikona - strzałka prawa2019302
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi16726
Ikona - strzałka prawa2016197
Ikona - strzałka prawa2019508
Ikona - strzałka prawaWybory23249
Ikona - strzałka prawaReferendum2309
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta7277
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP1133
Ikona - strzałka prawa2019r.2559
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu9022
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6316
Ikona - strzałka prawa2014195
Ikona - strzałka prawa20192391
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu35277
Ikona - strzałka prawa20189237
Ikona - strzałka prawa2014922
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5204
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze183
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy57867
Ikona - strzałka prawaKomisje26096
Ikona - strzałka prawaSołtysi35265
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy43500
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy9321
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy27248
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy28362
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy26345
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska48719
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy20248
Ikona - strzałka prawaGOPS7626
Ikona - strzałka prawaGOK5030
Ikona - strzałka prawaGBP5239
Ikona - strzałka prawaZOPO10734
Ikona - strzałka prawaCS938
Ikona - strzałka prawaSołectwa20105
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne8521
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9946
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3860
Ikona - strzałka prawaLPK16503
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe33266
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy33764
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy17119
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy3777
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy15884
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy15620
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy37346
Ikona - strzałka prawaKierownicy29447
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli26255
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe36697
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie32564
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny18628
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny7283
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie39354
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy348640
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu79227
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy10075
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy17120
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy29095
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami945
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy760
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy33103
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał96685
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy143932
Ikona - strzałka prawa2020126
Ikona - strzałka prawa201910961
Ikona - strzałka prawa201817782
Ikona - strzałka prawa201716904
Ikona - strzałka prawa201618847
Ikona - strzałka prawa201526384
Ikona - strzałka prawa201429420
Ikona - strzałka prawa201328447
Ikona - strzałka prawa201225831
Ikona - strzałka prawa201121563
Ikona - strzałka prawa201012537
Ikona - strzałka prawa200915390
Ikona - strzałka prawa200837061
Ikona - strzałka prawa200716155
Ikona - strzałka prawa200630073
Ikona - strzałka prawa200520859
Ikona - strzałka prawa200434335
Ikona - strzałka prawa200323425
Ikona - strzałka prawa20023457
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji37319
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych2253
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli26109
Ikona - strzałka prawaBudżet18656
Ikona - strzałka prawa2020382
Ikona - strzałka prawa20193652
Ikona - strzałka prawa20182804
Ikona - strzałka prawa20173522
Ikona - strzałka prawa20163820
Ikona - strzałka prawa20155902
Ikona - strzałka prawa20145205
Ikona - strzałka prawa20134801
Ikona - strzałka prawa20125324
Ikona - strzałka prawa20116433
Ikona - strzałka prawa20103849
Ikona - strzałka prawa20098158
Ikona - strzałka prawa20089621
Ikona - strzałka prawa20075762
Ikona - strzałka prawa20068647
Ikona - strzałka prawa20056864
Ikona - strzałka prawa20047164
Ikona - strzałka prawa20036320
Ikona - strzałka prawa20026322
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe955
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne12296
Ikona - strzałka prawaDług publiczny19955
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji664
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11704
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9336
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10376
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej26158
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza10559
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP13897
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego10026
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9319
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian23710

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-01-23 09:04:30, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)