Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1722047
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje33048
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia416143
Ikona - strzałka prawaPrzetargi886671
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne29912
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska13450
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku13337
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku11483
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi13628
Ikona - strzałka prawaWybory17299
Ikona - strzałka prawaReferendum1661
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta5917
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8115
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego4745
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu29757
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4493
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy50342
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy13305
Ikona - strzałka prawaKomisje21860
Ikona - strzałka prawaSołtysi31070
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy37578
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy4537
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy22676
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy22859
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy22264
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska42801
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy15721
Ikona - strzałka prawaGOPS5224
Ikona - strzałka prawaGOK3423
Ikona - strzałka prawaGBP3583
Ikona - strzałka prawaZOPO6285
Ikona - strzałka prawaCS237
Ikona - strzałka prawaSołectwa15608
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne6659
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9017
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3141
Ikona - strzałka prawaLPK15075
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe21676
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy28336
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy14323
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy1877
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy12559
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy13020
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy31232
Ikona - strzałka prawaKierownicy25139
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli22307
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe33225
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie28547
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny15599
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6320
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie29512
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy283801
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu62415
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy8635
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy14607
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy26999
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy24616
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał74533
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy131127
Ikona - strzałka prawa2018618
Ikona - strzałka prawa20178893
Ikona - strzałka prawa201611997
Ikona - strzałka prawa201520367
Ikona - strzałka prawa201423500
Ikona - strzałka prawa201323026
Ikona - strzałka prawa201221900
Ikona - strzałka prawa201117631
Ikona - strzałka prawa201010651
Ikona - strzałka prawa200911892
Ikona - strzałka prawa200827491
Ikona - strzałka prawa200713692
Ikona - strzałka prawa200621633
Ikona - strzałka prawa200515371
Ikona - strzałka prawa200425185
Ikona - strzałka prawa200317708
Ikona - strzałka prawa20022497
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji30450
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji7240
Ikona - strzałka prawaKPS11638
Ikona - strzałka prawaKPG13210
Ikona - strzałka prawaKPPRiU11228
Ikona - strzałka prawaKR8941
Ikona - strzałka prawaKS4713
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli24152
Ikona - strzałka prawaBudżet13435
Ikona - strzałka prawa2018481
Ikona - strzałka prawa20171955
Ikona - strzałka prawa20162890
Ikona - strzałka prawa20154674
Ikona - strzałka prawa20144162
Ikona - strzałka prawa20134111
Ikona - strzałka prawa20124785
Ikona - strzałka prawa20116014
Ikona - strzałka prawa20103390
Ikona - strzałka prawa20097604
Ikona - strzałka prawa20089010
Ikona - strzałka prawa20075117
Ikona - strzałka prawa20068245
Ikona - strzałka prawa20056415
Ikona - strzałka prawa20046734
Ikona - strzałka prawa20035902
Ikona - strzałka prawa20025866
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne10762
Ikona - strzałka prawaDług publiczny16971
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP10714
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8404
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9462
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej24836
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza8988
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP11812
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8973
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów8327
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian20469

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-02-23 13:30:50, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)