Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1868937
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje38087
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia466217
Ikona - strzałka prawaPrzetargi966664
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne32517
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska15185
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku14299
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12126
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi15327
Ikona - strzałka prawaWybory21005
Ikona - strzałka prawaReferendum1968
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta6668
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8519
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego5200
Ikona - strzałka prawa201933
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu34459
Ikona - strzałka prawa20187798
Ikona - strzałka prawa2014539
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4854
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy54206
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy14127
Ikona - strzałka prawaKomisje23771
Ikona - strzałka prawaSołtysi33229
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy40228
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy6558
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy24645
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy25563
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy24257
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska45984
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy18273
Ikona - strzałka prawaGOPS6447
Ikona - strzałka prawaGOK4239
Ikona - strzałka prawaGBP4448
Ikona - strzałka prawaZOPO8508
Ikona - strzałka prawaCS559
Ikona - strzałka prawaSołectwa17777
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne7596
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9452
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3508
Ikona - strzałka prawaLPK15744
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe27656
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy30950
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy15635
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy2721
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy14306
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy14215
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy34919
Ikona - strzałka prawaKierownicy27560
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli24427
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe35073
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie30922
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny17073
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6826
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie34739
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy315040
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu68963
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy9377
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy16049
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy28142
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami505
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy28739
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał86839
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy137906
Ikona - strzałka prawa20191117
Ikona - strzałka prawa201810969
Ikona - strzałka prawa201713968
Ikona - strzałka prawa201615597
Ikona - strzałka prawa201523586
Ikona - strzałka prawa201426795
Ikona - strzałka prawa201325802
Ikona - strzałka prawa201224137
Ikona - strzałka prawa201120078
Ikona - strzałka prawa201011777
Ikona - strzałka prawa200913928
Ikona - strzałka prawa200832321
Ikona - strzałka prawa200715127
Ikona - strzałka prawa200626043
Ikona - strzałka prawa200518311
Ikona - strzałka prawa200429778
Ikona - strzałka prawa200320947
Ikona - strzałka prawa20022915
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji33975
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych619
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli25161
Ikona - strzałka prawaBudżet15981
Ikona - strzałka prawa2019886
Ikona - strzałka prawa20181979
Ikona - strzałka prawa20172867
Ikona - strzałka prawa20163351
Ikona - strzałka prawa20155345
Ikona - strzałka prawa20144740
Ikona - strzałka prawa20134489
Ikona - strzałka prawa20125061
Ikona - strzałka prawa20116227
Ikona - strzałka prawa20103615
Ikona - strzałka prawa20097903
Ikona - strzałka prawa20089343
Ikona - strzałka prawa20075420
Ikona - strzałka prawa20068471
Ikona - strzałka prawa20056606
Ikona - strzałka prawa20046932
Ikona - strzałka prawa20036107
Ikona - strzałka prawa20026067
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne11561
Ikona - strzałka prawaDług publiczny18575
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11268
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8974
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9983
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25620
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza9929
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP12766
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9605
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów8941
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21932

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-03-22 11:49:58, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)