Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1807842
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje35587
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia444495
Ikona - strzałka prawaPrzetargi938048
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne31454
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska14449
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku13936
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku11824
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi14666
Ikona - strzałka prawaWybory19486
Ikona - strzałka prawaReferendum1825
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta6324
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8355
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego4950
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu32386
Ikona - strzałka prawa20183829
Ikona - strzałka prawa2014344
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4723
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy52006
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy13599
Ikona - strzałka prawaKomisje22620
Ikona - strzałka prawaSołtysi32215
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy38958
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy5533
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy23674
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy23952
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy23296
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska44438
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy17189
Ikona - strzałka prawaGOPS5933
Ikona - strzałka prawaGOK3880
Ikona - strzałka prawaGBP4056
Ikona - strzałka prawaZOPO7620
Ikona - strzałka prawaCS432
Ikona - strzałka prawaSołectwa16832
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne7160
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9251
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3343
Ikona - strzałka prawaLPK15441
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe25267
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy29967
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy15095
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy2362
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13233
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy13742
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy33135
Ikona - strzałka prawaKierownicy26611
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli23520
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe34242
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie29934
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny16444
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6599
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie32414
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy301714
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu66289
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy9067
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy15275
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy27661
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami284
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy26577
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał81778
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy134893
Ikona - strzałka prawa20185001
Ikona - strzałka prawa201712391
Ikona - strzałka prawa201614105
Ikona - strzałka prawa201522218
Ikona - strzałka prawa201425391
Ikona - strzałka prawa201324702
Ikona - strzałka prawa201223182
Ikona - strzałka prawa201119049
Ikona - strzałka prawa201011284
Ikona - strzałka prawa200912984
Ikona - strzałka prawa200830066
Ikona - strzałka prawa200714464
Ikona - strzałka prawa200624012
Ikona - strzałka prawa200517005
Ikona - strzałka prawa200427461
Ikona - strzałka prawa200319345
Ikona - strzałka prawa20022721
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji32265
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji7836
Ikona - strzałka prawaKPS12128
Ikona - strzałka prawaKPG13735
Ikona - strzałka prawaKPPRiU11814
Ikona - strzałka prawaKR9368
Ikona - strzałka prawaKS4935
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli24703
Ikona - strzałka prawaBudżet14818
Ikona - strzałka prawa20181468
Ikona - strzałka prawa20172511
Ikona - strzałka prawa20163184
Ikona - strzałka prawa20155031
Ikona - strzałka prawa20144487
Ikona - strzałka prawa20134309
Ikona - strzałka prawa20124936
Ikona - strzałka prawa20116134
Ikona - strzałka prawa20103507
Ikona - strzałka prawa20097770
Ikona - strzałka prawa20089189
Ikona - strzałka prawa20075273
Ikona - strzałka prawa20068375
Ikona - strzałka prawa20056511
Ikona - strzałka prawa20046827
Ikona - strzałka prawa20036008
Ikona - strzałka prawa20025972
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne11217
Ikona - strzałka prawaDług publiczny17851
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11018
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8725
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9757
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25302
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza9537
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP12353
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9340
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów8725
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21351

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-10-16 14:56:37, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)