Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1829494
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje36513
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia452346
Ikona - strzałka prawaPrzetargi947664
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne31788
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska14731
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku14058
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku11897
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi14888
Ikona - strzałka prawaWybory20645
Ikona - strzałka prawaReferendum1864
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta6438
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu8413
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego5045
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu34177
Ikona - strzałka prawa20187049
Ikona - strzałka prawa2014425
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej4774
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy52915
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy13798
Ikona - strzałka prawaKomisje23033
Ikona - strzałka prawaSołtysi32551
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy39446
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy5949
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy24064
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy24562
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy23670
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska44902
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy17473
Ikona - strzałka prawaGOPS6107
Ikona - strzałka prawaGOK3994
Ikona - strzałka prawaGBP4165
Ikona - strzałka prawaZOPO7864
Ikona - strzałka prawaCS466
Ikona - strzałka prawaSołectwa17214
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne7296
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9302
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe3381
Ikona - strzałka prawaLPK15517
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe26125
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy30381
Ikona - strzałka prawaI Zastępca Wójta Gminy15269
Ikona - strzałka prawaII Zastępca Wójta Gminy2498
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy13806
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy13894
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy33847
Ikona - strzałka prawaKierownicy26965
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli23838
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe34501
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie30279
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny16628
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny6677
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie33095
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy306501
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu67467
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy9159
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy15546
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy27805
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami354
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy27209
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał83524
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy135962
Ikona - strzałka prawa20186832
Ikona - strzałka prawa201712824
Ikona - strzałka prawa201614667
Ikona - strzałka prawa201522698
Ikona - strzałka prawa201425914
Ikona - strzałka prawa201325045
Ikona - strzałka prawa201223546
Ikona - strzałka prawa201119422
Ikona - strzałka prawa201011446
Ikona - strzałka prawa200913329
Ikona - strzałka prawa200830737
Ikona - strzałka prawa200714695
Ikona - strzałka prawa200624681
Ikona - strzałka prawa200517438
Ikona - strzałka prawa200428111
Ikona - strzałka prawa200319822
Ikona - strzałka prawa20022769
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji32886
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Komisji8017
Ikona - strzałka prawaKPS12259
Ikona - strzałka prawaKPG13899
Ikona - strzałka prawaKPPRiU11925
Ikona - strzałka prawaKR9474
Ikona - strzałka prawaKS5002
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli24858
Ikona - strzałka prawaBudżet15148
Ikona - strzałka prawa2019150
Ikona - strzałka prawa20181646
Ikona - strzałka prawa20172607
Ikona - strzałka prawa20163231
Ikona - strzałka prawa20155128
Ikona - strzałka prawa20144548
Ikona - strzałka prawa20134358
Ikona - strzałka prawa20124976
Ikona - strzałka prawa20116156
Ikona - strzałka prawa20103532
Ikona - strzałka prawa20097800
Ikona - strzałka prawa20089219
Ikona - strzałka prawa20075302
Ikona - strzałka prawa20068397
Ikona - strzałka prawa20056536
Ikona - strzałka prawa20046853
Ikona - strzałka prawa20036035
Ikona - strzałka prawa20025994
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne11316
Ikona - strzałka prawaDług publiczny18101
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP11086
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8809
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9816
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej25398
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza9627
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP12471
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9402
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów8783
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21534

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-12-12 14:33:52, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)