Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3263123
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje52419
Ikona - strzałka prawaDostępność urzędu2993
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia613218
Ikona - strzałka prawaWyłożenia mpzp7623
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1151381
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań2839
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne41916
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska20719
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku19501
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku14427
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi19608
Ikona - strzałka prawa20161155
Ikona - strzałka prawa20192082
Ikona - strzałka prawaWybory26731
Ikona - strzałka prawaReferendum7466
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta2273
Ikona - strzałka prawa2020r.2973
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP2406
Ikona - strzałka prawa20195042
Ikona - strzałka prawa2015461
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego7473
Ikona - strzałka prawa20193416
Ikona - strzałka prawa20141041
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu37725
Ikona - strzałka prawa201812175
Ikona - strzałka prawa20142354
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej6859
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny2437
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 20201197
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20212332
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201859
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy66365
Ikona - strzałka prawaKomisje29502
Ikona - strzałka prawaSołtysi40746
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy49414
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy14032
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy31331
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy32243
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy29851
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska55551
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy25547
Ikona - strzałka prawaGOPS11670
Ikona - strzałka prawaGOK8595
Ikona - strzałka prawaGBP8172
Ikona - strzałka prawaZOPO19319
Ikona - strzałka prawaCS2305
Ikona - strzałka prawaSołectwa24161
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne11063
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna11741
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe5189
Ikona - strzałka prawaSpółki gminne1398
Ikona - strzałka prawaLPK847
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe42791
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy38141
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy19994
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy5922
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy18040
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy18108
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy42576
Ikona - strzałka prawaKierownicy34127
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli30168
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe43599
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie38006
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny21982
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny8903
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie55370
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy406469
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu97330
Ikona - strzałka prawaZałączniki do naboru11878
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy19526
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy31694
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami2392
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20183761
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20194057
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20202407
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 2021464
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy47359
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał128136
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy160580
Ikona - strzałka prawa20222329
Ikona - strzałka prawa202113119
Ikona - strzałka prawa202014803
Ikona - strzałka prawa201927247
Ikona - strzałka prawa201827729
Ikona - strzałka prawa201725188
Ikona - strzałka prawa201626044
Ikona - strzałka prawa201534169
Ikona - strzałka prawa201438757
Ikona - strzałka prawa201334907
Ikona - strzałka prawa201232039
Ikona - strzałka prawa201127362
Ikona - strzałka prawa201016673
Ikona - strzałka prawa200925406
Ikona - strzałka prawa200857164
Ikona - strzałka prawa200721448
Ikona - strzałka prawa200645054
Ikona - strzałka prawa200527504
Ikona - strzałka prawa200452366
Ikona - strzałka prawa200335066
Ikona - strzałka prawa20024952
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji47221
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych6880
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli28468
Ikona - strzałka prawaBudżet26202
Ikona - strzałka prawa20221154
Ikona - strzałka prawaUchwała WPF476
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa629
Ikona - strzałka prawaUchwały WPF - zmiany291
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe - zmiany333
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy347
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO opinie249
Ikona - strzałka prawa20212513
Ikona - strzałka prawaUchwała WPF815
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa1108
Ikona - strzałka prawaUchwały WPF - zmiany693
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe - zmiany796
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy1231
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO opinie745
Ikona - strzałka prawa20203753
Ikona - strzałka prawa20196335
Ikona - strzałka prawa20184310
Ikona - strzałka prawa20174699
Ikona - strzałka prawa20164815
Ikona - strzałka prawa20157067
Ikona - strzałka prawa20146686
Ikona - strzałka prawa20135742
Ikona - strzałka prawa20126285
Ikona - strzałka prawa20117339
Ikona - strzałka prawa20104791
Ikona - strzałka prawa20099467
Ikona - strzałka prawa200810833
Ikona - strzałka prawa20077049
Ikona - strzałka prawa20069549
Ikona - strzałka prawa20057889
Ikona - strzałka prawa20048087
Ikona - strzałka prawa20037332
Ikona - strzałka prawa20027382
Ikona - strzałka prawaSprawozdania4725
Ikona - strzałka prawa202299
Ikona - strzałka prawa2021951
Ikona - strzałka prawa2020900
Ikona - strzałka prawa2019517
Ikona - strzałka prawa2018414
Ikona - strzałka prawa2017376
Ikona - strzałka prawa2016380
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne14535
Ikona - strzałka prawaJawność Finansów Publicznych24027
Ikona - strzałka prawa202269
Ikona - strzałka prawa2021954
Ikona - strzałka prawa2020558
Ikona - strzałka prawa2019493
Ikona - strzałka prawa2018423
Ikona - strzałka prawa2017409
Ikona - strzałka prawa2016405
Ikona - strzałka prawa2015418
Ikona - strzałka prawa2014407
Ikona - strzałka prawa2013417
Ikona - strzałka prawa2012409
Ikona - strzałka prawa2011423
Ikona - strzałka prawa2010424
Ikona - strzałka prawa2009392
Ikona - strzałka prawa2008397
Ikona - strzałka prawa2007405
Ikona - strzałka prawa2006411
Ikona - strzałka prawa2005388
Ikona - strzałka prawaZobowiązania (obligacje, kredyty, pożyczki)3457
Ikona - strzałka prawa202262
Ikona - strzałka prawa2021588
Ikona - strzałka prawa2020477
Ikona - strzałka prawa2019409
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP13476
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10832
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu12013
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystanie informacji publicznej28045
Ikona - strzałka prawaInformacje nieudostępnione w BIP Gminy Lesznowola1182
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza13078
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP16429
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11521
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów10776
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian29862

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-06-24 08:45:47, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)