Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2443145
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje44769
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia523071
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1036092
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne36070
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska17350
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku17125
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12999
Ikona - strzałka prawa2019665
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi17381
Ikona - strzałka prawa2016386
Ikona - strzałka prawa2019826
Ikona - strzałka prawaWybory24843
Ikona - strzałka prawaReferendum2586
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta1318
Ikona - strzałka prawa2020r.1654
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP1523
Ikona - strzałka prawa2019r.3221
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu9266
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6602
Ikona - strzałka prawa20192719
Ikona - strzałka prawa2014367
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu35938
Ikona - strzałka prawa201810096
Ikona - strzałka prawa20141263
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5469
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze366
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny456
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 2020401
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021267
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020148
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy59663
Ikona - strzałka prawaKomisje26916
Ikona - strzałka prawaSołtysi37058
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy44760
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy10343
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy28245
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy29204
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy27192
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska49899
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy21221
Ikona - strzałka prawaGOPS8433
Ikona - strzałka prawaGOK5722
Ikona - strzałka prawaGBP5807
Ikona - strzałka prawaZOPO12153
Ikona - strzałka prawaCS1211
Ikona - strzałka prawaSołectwa20904
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne9111
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna10274
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe4152
Ikona - strzałka prawaLPK16991
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe35112
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy34616
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy17742
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy4199
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy16439
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy16134
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy38186
Ikona - strzałka prawaKierownicy30204
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli26987
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe37621
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie33473
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny19484
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny7658
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie42850
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy358454
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu81211
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy10395
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy17675
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy29691
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami1256
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20181931
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20191214
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy35623
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał101630
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy146825
Ikona - strzałka prawa20202100
Ikona - strzałka prawa201916714
Ikona - strzałka prawa201820269
Ikona - strzałka prawa201718697
Ikona - strzałka prawa201620489
Ikona - strzałka prawa201527845
Ikona - strzałka prawa201430791
Ikona - strzałka prawa201329711
Ikona - strzałka prawa201227148
Ikona - strzałka prawa201122494
Ikona - strzałka prawa201013278
Ikona - strzałka prawa200917086
Ikona - strzałka prawa200840944
Ikona - strzałka prawa200717131
Ikona - strzałka prawa200633124
Ikona - strzałka prawa200521963
Ikona - strzałka prawa200438515
Ikona - strzałka prawa200326022
Ikona - strzałka prawa20023786
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji39093
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych3445
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli26563
Ikona - strzałka prawaBudżet19906
Ikona - strzałka prawa20201034
Ikona - strzałka prawa20194402
Ikona - strzałka prawa20183111
Ikona - strzałka prawa20173780
Ikona - strzałka prawa20164027
Ikona - strzałka prawa20156168
Ikona - strzałka prawa20145507
Ikona - strzałka prawa20134982
Ikona - strzałka prawa20125506
Ikona - strzałka prawa20116633
Ikona - strzałka prawa20104037
Ikona - strzałka prawa20098435
Ikona - strzałka prawa20089912
Ikona - strzałka prawa20076068
Ikona - strzałka prawa20068834
Ikona - strzałka prawa20057091
Ikona - strzałka prawa20047353
Ikona - strzałka prawa20036534
Ikona - strzałka prawa20026560
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1776
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne12758
Ikona - strzałka prawaDług publiczny21070
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji1424
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP12043
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9638
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10705
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej26545
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza11089
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP14447
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego10417
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9640
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian24750

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-07-06 14:14:28, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)