Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2689351
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje47363
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia554295
Ikona - strzałka prawaWyłożenia mpzp538
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1075031
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań161
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne37998
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska18425
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku17917
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku13501
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi18167
Ikona - strzałka prawa2016649
Ikona - strzałka prawa20191216
Ikona - strzałka prawaWybory25519
Ikona - strzałka prawaReferendum6832
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta1702
Ikona - strzałka prawa2020r.2190
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP1834
Ikona - strzałka prawa20193911
Ikona - strzałka prawa201527
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6930
Ikona - strzałka prawa2014615
Ikona - strzałka prawa20192994
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu36521
Ikona - strzałka prawa201810882
Ikona - strzałka prawa20141665
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5787
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny1177
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 2020726
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20211153
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020716
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy61721
Ikona - strzałka prawaKomisje27734
Ikona - strzałka prawaSołtysi38344
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy46219
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy11440
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy29261
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy30230
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy28067
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska51614
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy22842
Ikona - strzałka prawaGOPS9418
Ikona - strzałka prawaGOK6886
Ikona - strzałka prawaGBP6750
Ikona - strzałka prawaZOPO14735
Ikona - strzałka prawaCS1630
Ikona - strzałka prawaSołectwa21915
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne9757
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna10696
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe4477
Ikona - strzałka prawaSpółki gminne115
Ikona - strzałka prawaLPK60
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe37468
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy35680
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy18444
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy4660
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy16960
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy16743
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy39480
Ikona - strzałka prawaKierownicy31121
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli27852
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe38799
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie35194
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny20327
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny8061
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie47061
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy370981
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu84116
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy10765
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy18261
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy30389
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami1610
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20182507
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20192292
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy40527
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał110964
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy151760
Ikona - strzałka prawa2021649
Ikona - strzałka prawa20209352
Ikona - strzałka prawa201920446
Ikona - strzałka prawa201823218
Ikona - strzałka prawa201721114
Ikona - strzałka prawa201622791
Ikona - strzałka prawa201530331
Ikona - strzałka prawa201433544
Ikona - strzałka prawa201331638
Ikona - strzałka prawa201229029
Ikona - strzałka prawa201124158
Ikona - strzałka prawa201014632
Ikona - strzałka prawa200920344
Ikona - strzałka prawa200847467
Ikona - strzałka prawa200718705
Ikona - strzałka prawa200637313
Ikona - strzałka prawa200523816
Ikona - strzałka prawa200442732
Ikona - strzałka prawa200329075
Ikona - strzałka prawa20024113
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji41774
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych4722
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli27148
Ikona - strzałka prawaBudżet22174
Ikona - strzałka prawa2021515
Ikona - strzałka prawaUchwała WPF132
Ikona - strzałka prawaUchwała budżetowa216
Ikona - strzałka prawaUchwały WPF - zmiany83
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe - zmiany78
Ikona - strzałka prawaZarządzenia w sprawie zmian w budżecie gminy99
Ikona - strzałka prawaUchwały RIO opinie131
Ikona - strzałka prawa20202374
Ikona - strzałka prawa20195299
Ikona - strzałka prawa20183505
Ikona - strzałka prawa20174131
Ikona - strzałka prawa20164282
Ikona - strzałka prawa20156485
Ikona - strzałka prawa20145899
Ikona - strzałka prawa20135235
Ikona - strzałka prawa20125756
Ikona - strzałka prawa20116862
Ikona - strzałka prawa20104291
Ikona - strzałka prawa20098791
Ikona - strzałka prawa200810246
Ikona - strzałka prawa20076437
Ikona - strzałka prawa20069053
Ikona - strzałka prawa20057322
Ikona - strzałka prawa20047585
Ikona - strzałka prawa20036811
Ikona - strzałka prawa20026839
Ikona - strzałka prawaSprawozdania2934
Ikona - strzałka prawa202168
Ikona - strzałka prawa2020140
Ikona - strzałka prawa201952
Ikona - strzałka prawa201841
Ikona - strzałka prawa201723
Ikona - strzałka prawa201622
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne13347
Ikona - strzałka prawaJawność Finansów Publicznych22376
Ikona - strzałka prawa202160
Ikona - strzałka prawa202073
Ikona - strzałka prawa201951
Ikona - strzałka prawa201826
Ikona - strzałka prawa201721
Ikona - strzałka prawa201622
Ikona - strzałka prawa201532
Ikona - strzałka prawa201426
Ikona - strzałka prawa201325
Ikona - strzałka prawa201221
Ikona - strzałka prawa201123
Ikona - strzałka prawa201022
Ikona - strzałka prawa200920
Ikona - strzałka prawa200820
Ikona - strzałka prawa200722
Ikona - strzałka prawa200625
Ikona - strzałka prawa200520
Ikona - strzałka prawaZobowiązania (obligacje, kredyty, pożyczki)2290
Ikona - strzałka prawa202140
Ikona - strzałka prawa202044
Ikona - strzałka prawa201931
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP12528
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10047
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu11074
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej27007
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza11663
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP15018
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego10746
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9994
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian26390

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-03-05 21:01:58, zmian dokonał(a): Karolina Sobolewska

WCAG 2.0 (Level AA)