Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY LESZNOWOLA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Biuletyn Informacji Publicznej

Gmina Lesznowola

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2448911
Ikona - strzałka prawaSTRONA GŁÓWNA
Ikona - strzałka prawaInformacje44809
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia523786
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1037090
Ikona - strzałka prawaRejestry publiczne36109
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska17370
Ikona - strzałka prawaWykaz danych o środowisku17156
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku13011
Ikona - strzałka prawa2019673
Ikona - strzałka prawaŁawnicy Sądowi17401
Ikona - strzałka prawa2016393
Ikona - strzałka prawa2019836
Ikona - strzałka prawaWybory24880
Ikona - strzałka prawaReferendum2599
Ikona - strzałka prawaNa Prezydenta1357
Ikona - strzałka prawa2020r.1693
Ikona - strzałka prawaDo SEJMU RP i SENATU RP1540
Ikona - strzałka prawa2019r.3247
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu9275
Ikona - strzałka prawaDo Parlamentu Europejskiego6613
Ikona - strzałka prawa20192732
Ikona - strzałka prawa2014373
Ikona - strzałka prawaDo Samorządu35974
Ikona - strzałka prawa201810115
Ikona - strzałka prawa20141278
Ikona - strzałka prawaDo Mazowieckiej Izby Rolniczej5477
Ikona - strzałka prawaMazowieckie Izby Rolnicze371
Ikona - strzałka prawaSpis Powszechny474
Ikona - strzałka prawaSpis próbny 2020414
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021280
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 2020174
Ikona - strzałka prawaSAMORZĄD
Ikona - strzałka prawaRada Gminy59704
Ikona - strzałka prawaKomisje26927
Ikona - strzałka prawaSołtysi37087
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy44794
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy10374
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy28269
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy29228
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy27214
Ikona - strzałka prawaReferaty i Samodzielne stanowiska49932
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne Gminy21245
Ikona - strzałka prawaGOPS8474
Ikona - strzałka prawaGOK5742
Ikona - strzałka prawaGBP5840
Ikona - strzałka prawaZOPO12210
Ikona - strzałka prawaCS1220
Ikona - strzałka prawaSołectwa20928
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne9127
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna10282
Ikona - strzałka prawaZarządzanie kryzysowe4157
Ikona - strzałka prawaLPK17009
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe35175
Ikona - strzałka prawaWójt Gminy34657
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy17766
Ikona - strzałka prawaZastępca Wójta Gminy4219
Ikona - strzałka prawaSekretarz Gminy16458
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Gminy16159
Ikona - strzałka prawaRadni Gminy38228
Ikona - strzałka prawaKierownicy30244
Ikona - strzałka prawaDyrektorzy szkół i przedszkoli27011
Ikona - strzałka prawaURZĄD GMINY
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe37643
Ikona - strzałka prawaOrganizacja pracy w Urzędzie33498
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny19505
Ikona - strzałka prawaKodeks etyczny7668
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w Urzędzie42956
Ikona - strzałka prawaNabór na wolne stanowiska pracy358723
Ikona - strzałka prawaInformacje o wyniku konkursu81260
Ikona - strzałka prawaKwestionariusz osobowy10405
Ikona - strzałka prawaPRAWO LOKALNE
Ikona - strzałka prawaStatut Gminy17687
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy29703
Ikona - strzałka prawaProgram Opieki nad Zabytkami1269
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20181945
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy 20191236
Ikona - strzałka prawaProgram sesji Rady Gminy35717
Ikona - strzałka prawaProjekty uchwał101799
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy146896
Ikona - strzałka prawa20202178
Ikona - strzałka prawa201916804
Ikona - strzałka prawa201820326
Ikona - strzałka prawa201718748
Ikona - strzałka prawa201620541
Ikona - strzałka prawa201527924
Ikona - strzałka prawa201430844
Ikona - strzałka prawa201329776
Ikona - strzałka prawa201227198
Ikona - strzałka prawa201122530
Ikona - strzałka prawa201013312
Ikona - strzałka prawa200917198
Ikona - strzałka prawa200841153
Ikona - strzałka prawa200717212
Ikona - strzałka prawa200633207
Ikona - strzałka prawa200521980
Ikona - strzałka prawa200438605
Ikona - strzałka prawa200326124
Ikona - strzałka prawa20023790
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji39165
Ikona - strzałka prawaInterpelacje Radnych3476
Ikona - strzałka prawaProtokoły z Kontroli26587
Ikona - strzałka prawaBudżet19925
Ikona - strzałka prawa20201050
Ikona - strzałka prawa20194412
Ikona - strzałka prawa20183123
Ikona - strzałka prawa20173792
Ikona - strzałka prawa20164034
Ikona - strzałka prawa20156177
Ikona - strzałka prawa20145519
Ikona - strzałka prawa20134992
Ikona - strzałka prawa20125514
Ikona - strzałka prawa20116643
Ikona - strzałka prawa20104044
Ikona - strzałka prawa20098445
Ikona - strzałka prawa20089922
Ikona - strzałka prawa20076079
Ikona - strzałka prawa20068839
Ikona - strzałka prawa20057102
Ikona - strzałka prawa20047361
Ikona - strzałka prawa20036543
Ikona - strzałka prawa20026571
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe1799
Ikona - strzałka prawaMienie Komunalne12774
Ikona - strzałka prawaDług publiczny21108
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji1443
Ikona - strzałka prawaINNE
Ikona - strzałka prawaInstrukcja korzystania z BIP12053
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9647
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10712
Ikona - strzałka prawaWarunki ponownego wykorzystania informacji publicznej26557
Ikona - strzałka prawaElektroniczna skrzynka podawcza11103
Ikona - strzałka prawaArchiwum BIP14457
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego10424
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów9648
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian24772

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-07-10 12:56:23, zmian dokonał(a): Jolanta Czyżewska

WCAG 2.0 (Level AA)